Přivítejte nový rok s novou pletí!

Autor: dne Leden 02, 2015 . 0 Komentářů.
Vánoční svátky nejsou zátěží jen pro naši psychiku a zažívání, ale také pro naši pleť. Vlivem stresu, špatného stravování, nadměrné konzumace alkoholu a ledového vzduchu tak často vstupujeme do nového roku s pletí výrazně horší, než na kterou jsme zvyklé. Máme pro vás návod, jak dosáhnout zdravé, zářivé pleti, se kterou se budete moci chlubit po celý rok!

1. Peelingujte!
Pokud nevlastníte žádný speciání přípravek, zkuste použít sůl - skvěle s ní odstraníte odumřelé buňky a pak ji nechte jednoduše rozpustit v koupeli. Díky tomu, že zabíjí bakterie je skvělá proti akné v dekoltu a na zádech.

2. Pořádně se vyspěte!
Není žádným tajemstvím, že právě v noci dochází k regeneraci pokožky. Před spaním zkuste aromaterapii - nakapejte pár kapek vonného oleje do koupele nebo se před spaním natřete krémem s obsahem uklidňujících látek. My milujeme STEAMCREAM, který voní levadulově.

3. Nezapomínejte se odlíčit!
Pečlivě odličte svou pleť každý večer (bez ohledu na to, zda jste použila make-up) a ráno.
Pro maximální účinek odličování zkuste odličovací kartáčky, které se stávají velkým hitem po celém světě. Pleť odlíčí mnohem účinněji a dokonce i jemněji, než klasické "ruční" odličování. Doporučujeme Magnitone Pulsar

4. Pijte více vody!
Tohle jste četla už minimálně stokrát! Souhlasíme, je to nuda, ale ruku na srdce - pijete dostatečně? Zkuste vypít pár doušků vody i před spaním a ideálně celou sklenici vody hned po probuzení.

5. Jezte avokáda a lososy!
Obsahují nenasycené mastné kyseliny, kterých máme ve stravě zpravidla velmi málo a pomáhají bojovat proti stárnutí pleti.

 
Naposledy upraveno: Leden 02, 2015

Komentáře

Napsat komentář

Odpovědět

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněn)
   Web: (Webová stránka s http://)
* Komentář: