STEAMCREAM - volba světových vizážistů

Autor: dne Září 08, 2014 . 0 Komentářů.

 

Díky online blogům a můžeme nahlédnout do kosmetických tašek nejrenomovanějších světových vizážistů a make-up artistů. Ti pracují se stovkami různých tváří a typů pleti. Každá je přitom jiná a potýká se s jinými problémy a nedokonalostmi. Dobrý make-up artista tak musí mít řadu důvěryhodných otestovaných produktů, na které se může spolehnout. STEAMCREAM si našel cestu do sbírek některých z nejlepších vizážistů, kteří ho využívají jako podkladovou vrstvu pro makeup. Neposlouchejte jenom nás, podívejte se na citace níže a rozhodněte se sami. Jednoduše naneste STEAMCREAM na vyčištěnou a tónovanou pleť 10 minut před aplikací podkladové báze a makeupu a výsledek bude mluvit sám za sebe.

Jsem opravdu ráda, že jsem dostala možnost spolupracovat se STEAMCREAM, setkala jsem se s ním v naší škole make-upu. Vždycky jsem byla velkým fanouškem přírodních produktů, takže je skvělé, když najdete něco, co je přátelské k pleti i k prostředí, ale zároveň to taky perfektně funguje. A tyto limitované plechovky od STEAMCREAM nabízí fanouškům módy, krásy a stylu šanci koupit si tohoto nezbytného pomocníka maskérů i domů.
  • Jemma Kidd, maskérka
 
Tento krém je tak lehký, jako by byl našlehaný, rychle se vstřebává a funguje opravdu kdekoliv po celém těle. Jako by se do kůže přímo vpíjel! Je to skvělý podklad pro bezpracnou aplikaci makeupu a snadno se vejde do jakékoliv kosmetické tašky, kabelky nebo batohu. STEAMCREAM také dělá zázraky s drsnými lokty a patami.
  • Gayle Carbajal, filmová a televizní maskérka
 
Poprvé jsem se setkala se STEAMCREAM před pár lety a jeho krásné hliníkové plechovky a přírodní levandulová vůně mě hned dostaly. Designové obaly vypadají skvěle, když si je vystavíte na toaletních stolcích a poličkách v koupelně, a také se skvěle vejdou do kabelek a kosmetických kufříků.
  • Lisa Eldridge, maskérka celebrit
 
STEAMCREAM je velmi jemný krém, díky kterému vytvoříte perfektní podkladovou bázi, se kterou se dá skvěle pracovat.
  • Paul Gooch, filmový maskér
 
Přírodní ingredience STEAMCREAM pleť dokonale zvlhčují a zklidňují. Také je to fantastický dárek!
  • Chloë Butcher, maskérka a blogerka
 
STEAMCREAM už osobně používám nějakou tu dobu, miluju tu lehkou texturu krému na mé pleti. Má velmi všestranné využití, hodí se pro všechny typy pleti a funguje velmi dobře na obličej, tělo i ruce. Miluju jasnou modrou barvu mé plechovky, je tak svěží a jednoduchá a krásně shrnuje, co STEAMCREAM vlastně je – zábavný, jednoduchý krém který si může dovolit každý.
  • Wendy Rowe, maskérka
 
Miluju sytou barvu plechovky, která koresponduje s mým jménem, a vzor, který vypadá moderně, ale také je reflexí mého asijského původu. STEAMCREAM je stálicí v mém kosmetickém kufříku.
  • Ruby Hammer, maskérka
 
Skvělý víceúčelový krém, který používám na tělo – pomáhá mi udržet moje nohy hydratované a hedvábně hladké.
  • Millie Mackintosh
Používáte STEAMCREAM? Pokud ano, napište nám do komentářů, jak jste s ním spokojené!:)
 
Naposledy upraveno: Září 08, 2014

Komentáře

Napsat komentář

Odpovědět

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněn)
   Web: (Webová stránka s http://)
* Komentář: