O značce Skin&Tonic

O značce přírodní kosmetiky


Skin & Tonic Značku Skin & Tonic jsem vytvořila s pomocí Joshe (můj přítel a spolupachatel) a inspirací a podporou Deirdre (mojí skvělou maminkou a specialistkou na výrobu mýdel). Josh a já jsme se potkali na party v roce 2009 nad skleničkou ginu s tonikem a bylo – došlo k nevědomému spojení dvou malých podobně smýšlejících snílků. Společně jsme si prošli časy dobrými i zlými. Život je někdy pes a pro mě byl velmi těžký rok 2010, kdy mi diagnostikovali endometriózu.

Díky své nemoci jsem si uvědomila, že potřebuju trochu polevit své tempo a věnovat více pozornosti tomu, co vkládám do a na své tělo. Udělala jsem si menší průzkum své péče o pleť a brzy zjistila, že většina z přípravků, které používám je plná škodlivých syntetických chemikálií, které jsou karcinogeny a endokrinními disruptory (narušují fungování hormonálního systému).

Začala jsem si vyrábět kosmetiku sama a používala jsem k tomu jednoduché, organické ingredience. Během velmi krátké doby mi zmizela kožní dermatitida, která mě trápila dlouhé roky a moje pokožka vypadala prostě skvěle. Tak proč bych si nemohla koupit něco podobného v obchodě? Nemohla jsem najít jediný produkt, který by byl naprosto bez syntetických a konzervačních látek nebo hloupých sloganů a slibů. Nebylo tam nic, co by bylo prosté, přímočaré, organické a cool!

A tak jsem se rozhodla, že s tím něco udělám! Opustila jsem svou kariéru v televizi a začala studovat aromaterapii a výrobu kosmetiky.
A zrodila se kosmetika Skin & Tonic

Moc vám děkujeme za přízeň a podporu naší malé revoluce v péči o pleť

Sarah Hancock - zakladatelka a majitelka značky Skin&Tonic