O značce theBalm

O značce theBalm

„Mládí je stav vaší mysli a obsah vaší kosmetické taštičky“, říká Marissa Shipman, zakladatelka značky theBalm.

„Značka je zábavná a nostalgická – ideální pro ženy všech věkových kategorií.“ S filosofií „krásná během 5 minut“ se úžasné multifunkční výrobky staly vizitkou značky, která nabízí rychlá a báječná řešení pro celou řadu našich potřeb a tužeb v oblasti krásy. Nepřeberné množství výrazných barev a úžasných receptur ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit look, díky kterému budete vypadat a cítit se neustále mladá.

Zábava a krása jdou ruku v ruce. Od všestranných paletek očních stínů po kultovní korektory, produkty theBalm jsou navrženy tak, aby pozvedli vaši náladu (a taky obličej). Kromě úžasného dlouhotrvajícího výsledku si zamilujete i jejich retro obaly a vtipné názvy – kdo jiný by si dovolil pojmenovat rtěnku „Líbám dobře?“ ?

Zakladatelka

Zakladatelkou značky theBalm je Marissa Shipman. Marissa si v roce 2004 uvědomila, že k tomu, aby vypadala a cítila se skvěle, potřebuje
pár produktů. A když je potřebuje ona, tak ostatní ženy určitě také…

Marissa se rozhodla pustit do menšího výzkumu, koupila si 11 knih o tom, jak vyrobit make-up a začala s ním experimentovat ve své kuchyni. “Stal se ze mě blázen do make-upu! Založila jsem firmu, vypracovala rozpočet, najala chemika a navrhla webové stránky.”

Do svých výrobků začala přidávat látky proti stárnutí, různé druhy pigmentů, úžasné vůně a…zrodil se theBalm. V současnosti  naleznete produkty theBalm, které jsou bez parabenů a nejsou testovány na zvířatech, takřka po celém světě.